Vizāžista pakalpojumi ar izbraukšanu uz mājām Rīgā

Vizāžista pakalpojumi ar izbraukšanu uz mājām Rīgā

***

Es sniedzu vizāžista pakalpojumus Rīgā un izpildu dažādas tehnikas un make-up veidus, izmantojot profesionālo kosmētiku.

Strādāju pļavniekos vai izbraukumos uz mājām. Cena no 25€.

Telefons: +371 2955 8725 (zvani, sms, whatsapp)
Facebook: www.facebook.com/juljavizazist
E-pasts: yu@visage.lv

Profesionālais make-up visām dzīves situācijām.

***

KĀZU MAKE-UP

Lai Jūs būtu pilnīgi pārliecināta, ka kāzās izskatīsieties brīnišķīgi un patiksiet sev, es iesaku veikt testa profesionālo kāzu make-up. Šis kāzu make-up mēģinājums ļaus noteikt stilu un tēlu Jūsu kāzās. Te var eksperimentēt ar dažādiem toņiem un formām, un noteikt make-up acīm.

Lai izveidot testa make-up, tāpat tiek uzklāta profesionālā kosmētika, bet ne tik noturīga kā kāzu make-up. Turklāt, vizāžists neklāj uz sejas fiksatoru un citas noturīgas tekstūras, tāpēc testa make-up cena ir krietni mazāka.

VAKARA MAKE-UP

Prasmīgi uzklāts vakara make-up – tā ir pašpārliecinātības garantija Jums īpašos svētkos, jo ne vienmēr sieviete var uzklāt make-up tā, lai tas būtu noturīgs visa pasākuma garumā. Lai make-up būtu akurāts un tai pat laikā noturīgs, es iesaku izmantot profesionālo kosmētiku.

Vakara make-up izveidē nepieciešams akcentēt vai nu lūpas, vai arī acis, un piemērot noteiktu make-up uzklāšanas secību. Griezieties pie speciālista, lai noteiktu sava tēla stilu un izveidotu vakara make-up, ietaupot laiku un sasniedzot plānotos rezultātus.

DIENAS MAKE-UP

Dienas make-up, atšķirībā no vakara, tiek veidots daudz maigākos un dabiskākos toņos. Tā uzdevums — paslēpt visus nelielos trūkumus un padarīt vienmērīgu sejas toni. Dienas make-up izveidošana nav īpaši sarežģīta, taču ir nepieciešams zināt dažas nianses.

Dabīgam make-up būs nepieciešami tonālie un koriģējošie līdzekļi, pūderis, skropstu tuša, lūpu krāsa un lūpu spīdums.

Katrai sievietei vajadzētu zināt vismaz dažus dienas make-up variantus dažādiem laika apstākļiem, apģērbam un, protams, garastāvoklim. Izmantojot vizāžista pakalpojumus, Jūs uzzināsiet, kā pareizi uzklāt kosmētikas līdzekļus un kopā izvēlēsieties make-up variantus.

MAKE-UP FOTO UN VIDEO FILMĒŠANAI

Ja Jums ir ieplānota profesionāla fotosesija un ir jau pārdomāti tēli, tad nākamais solis ir apsvērt make-up, jo labs un profesionāli uzklāts make-up — tas ir nosacījums kvalitatīvai fotosesijai.

Mūsdienīgās profesionālās foto iekārtas redz seju ļoti detalizēti un apgaismojums to padara mazliet bālu un neskaidru. Lai rezultāts, ņemot vērā visas foto un video uzņemšanas īpatnības, sevi attaisnotu, labāk griezties pie vizāžista. Atkarībā no tēlu skaita, darba sarežģītības un laika, ko nepieciešams pavadīt filmēšanā, tiek atrunātas dažādas pakalpojuma izmaksas.

MAKE-UP AR FACE ART ELEMENTIEM

Face art (sejas māksla) — tā ir zīmēšanas māksla uz sejas ar speciālām krāsām. Šāda make-up uzdevums ir spilgta un neatkārtojama tēla izveidošana, strādājot tikai ar seju. Zīmējumi Face art var būt visdažādākie: lokāls zīmējums vai pilnībā pa visu seju.

Ar profesionālu make-up un face art elementu palīdzību var izveidot tēlu un izmainīties līdz nepazīšanai. Ir vairāki populāri face art veidi: kāzām, tematiskām ballītēm un bērniem. Visiem tiem ir savas īpatnības un veidošanas tehnikas atšķirības.

PODIJA MAKE-UP

Podija make-up pilnībā atkarīgs no dizainera kolekcijas: tas var būt vienkāršs un koncentrēties tikai uz acīm un lūpām, bet var būt arī avangardisks vai pilns fantāzijas. Vizāžista darbs uz podija nav vienkāršs un ietver ātru tēla izveidi vairākiem modeļiem.

Profesionālais make-up jāveic vienotā koncepcijā un tam jāatbilst visām prasībām, lai maksimāli ieturētu demonstrējuma stilu un lieliski izskatītos gan spilgtā gaismā, gan arī pie fotoaparātu zibspuldzēm.

***

TELEFONS: +371 2955 8725 (ZVANI, SMS, WHATSAPP)
FACEBOOK: www.facebook.com/juljavizazist
E-PASTS: yu@visage.lv

***

Vizāžista pakalpojumi ar izbraukšanu uz mājām Rīgā
4.6 9 оценок